دانلود آهنگ های جدید

ژل و اسپری - کاندوم باما

ژل و اسپری

ژل و اسپری 

 •  تاخیری مضاعف!!! خوشبو کننده بدون اسانس حاوی لیدوکائین بوده و با جلوگیری از زود انزالی در آقایان باعث افزایش مدت زمان رابطه ی زناشویی میشود.

  30,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • افزایش میل جنسی!  این ژل همراه با خوشبو کننده فوق العاده معطر و بدون اسانس خاصیت تحریک پذیری و افزایش میل جنسی در بانوان همچنین لوبریکانت سازی مناسب واژن حین رابطه و بدون درد روش استفاده : ۳۰ دقیقه قبل از نزدیکی مقداری از ژل را روی ناحیه مخاطی واژن مالیده و پس از آن فرد تمایل بیشتری برای آغاز و انجام فعالیت آمیزشی پیدا میکند . دقت شود حتما ناحیه لابیال و...

  38,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • فوق تاخیری! جلوگیری از انزال زودرس در آقایان روش استفاده: 10دقیقه قبل از نزدیکی مقدار مناسبی از ژل را بر روی آلت تناسلی برای مدت 1 دقیقه مالش دهید.پس از اثر تاخیری، آلت تناسلی خود را با آب سرد شستشو دهید .( در صورت استفاده از کاندوم نیاز به شستشوی آلت نمی­باشد. همچنین در بانوان برای جلوگیری از نزدیکی­ های دردناک قابل استفاده می­باشد.

  36,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تنگ کننده واژینال و افزایش لذت جنسی لوبریکانت آمیزشی جمع کننده با پایه آبی ، محتوی عصاره طبیعی انار دارای خاصیت ضد عفونی و آنتی باکتریال و خوشبو کنندگی محیط واژینال این ژل باعث افزایش جریان خون ، افزایش نرمی ،ارتجاع پذیری و افزایش رطوبت مخاط واژینال می شود.نحوه مصرف: قبل از نزدیکی مقدار مناسبی از ژل جمع کننده را بر نواحی خارجی و داخل واژینال بمالید.

  34,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ژل روان کننده لوبریکانت پایه آبی و محتوی گلیسیرین روش استفاده: قبل از نزدیکی مقدار مناسبی از ژل روان کننده را بر روی نواحی خارجی و داخل واژینال و همچنین بر روی آلت تناسلی شریک جنسی خود بمالید.وزن: 65 میلی لیتر

  30,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ژل گرم کننده پاورمن ایجاد میل جنسی و تحریک پذیری در طرفین رابطه روش استفاده: قبل از نزدیکی مقدار مناسبی از ژل گرم کننده را بر روی نواحی خارجی و داخل واژینال و همچنین بر روی آلت تناسلی شریک جنسی خود بمالید.وزن: 65 میلی لیتر

  30,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تقویت کننده! خوشبو کننده بدون اسانس جهت حفظ و ایجاد نعوظ در آقایان کاربرد داشته و آقایانی که دچار مشکل نعوظ هستند از این ژل استفاده نمایند.

  30,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • با اسانس توت فرنگی پایه آبی و محتوی گلیسیرین ژل روان کننده لوبریکانت ناچ کدکس روش استفاده: قبل از شروع رابطه جنسی مقدار مناسبی از ژل روان کننده را بر روی نواحی خارجی و داخل واژینال و همچنین بر روی آلت تناسلی شریک جنسی خود بمالید.

  33,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تنظیم کننده PH واژن پایه آبی و محتوی گلیسیرین ژل روان کننده لوبریکانت ناچ کدکس روش استفاده: قبل از شروع رابطه جنسی مقدار مناسبی از ژل روان کننده را بر روی نواحی خارجی و داخل واژینال و همچنین بر روی آلت تناسلی شریک جنسی خود بمالید.

  33,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • با اسانس آلوئه ورا پایه آبی و محتوی گلیسیرین ژل روان کننده لوبریکانت ناچ کدکس روش استفاده: قبل از شروع رابطه جنسی مقدار مناسبی از ژل روان کننده را بر روی نواحی خارجی و داخل واژینال و همچنین بر روی آلت تناسلی شریک جنسی خود بمالید.

  33,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • با اسانس موز تنظیم کننده PH واژن پایه آبی و محتوی گلیسیرین ژل روان کننده لوبریکانت ناچ کدکس روش استفاده: قبل از شروع رابطه جنسی مقدار مناسبی از ژل روان کننده را بر روی نواحی خارجی و داخل واژینال و همچنین بر روی آلت تناسلی شریک جنسی خود بمالید.

  33,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  گرم کننده ای بی نظیر! خوشبو کننده ای بدون اسانس برای خانمهای سرد مزاج و با تمایلات جنسی پایین و یا دیر ارگاسم کاربرد داشته با خاصیت گرما بخشی روش استفاده : ۳۰دقیقه قبل از نزدیکی ناحیه واژن و داخل مخاط آن را با مقداری از ژل را آغشته نمایید.مجوز اداره کل بهداشتی:12282211972

  26,000 تومان ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف